Kazancınız 62%

Anahtarsız Ev

Earl Derr Biggers
Liste fiyatı: 18.00 
6.90 
İndirim: 11.10 ₺ (62%)
978-6058657731
Stokta yok
Karşılaştırma listesine ekle

Ürün Açıklaması

Chan, omuzlarını silkti. “Fark etmez. Parmak izleriyle öbür teknik işlemler teoride iyidir ama gerçek hayatta o kadar değil. Tecrübelerim bana insanoğlu üzerinde derin derin düşünmemi söylüyor. İnsan ihtirasları. Bir cinayetin ardında yatan nedir? Nefret, intikam, maktulü susturma isteği. Belki de para hırsı. Her zaman insanoğlunu incelemek gerekiyor.”

“Kulağa mantıklı geliyor,” dedi John Quincy.

“Çoğunlukla öyledir,” dedi Chan, emin bir ifadeyle. “Elimizdeki ipuçlarını sayıyorum: Bir sayfası eksik konuk defteri, eldiven düğmesi, telgrafla gönderilmiş bir mesaj, Egan’ın kısmen anlattığı hikâyesi, Korsika markalı yarım sigara, öfkeyle yırtılmış olabilecek bu gazete, bir de birinin kolundaki saat, 2 rakamı silik.”

Labirent Yayınları, ülkemizde bilinmeyen ya da az bilinen polisiye üstatlarını okurlarına sunmaya devam ediyor. Earl Derr Biggers’ın altı kitaptan oluşan “Charlie Chan” serisinin ilk kitabı “Anahtarsız Ev”, ilk kez dilimize kazandırılıyor. Özenli çevirileriyle, özlemi duyulan “has” polisiye edebiyat okuruyla buluşuyor. “Zabıta Romanları”nın “Geceleri Okumayınız!” uyarılarına kulak tıkayarak; Geceleri de okuyunuz!

İstanbul, 2013, 1. Basım, Çeviri: Özgün Dede, 250 Sayfa
eTicaretif